Poliüretan Sütun Başlıkları

[mk_image heading_title=”Poliüretan Sütun Başlıkları Ölçek Klavuzu” src=”https://poliuretansove.com/wp-content/uploads/2015/09/poliüretan-sütun-başlıkları1.jpg” crop=”false”]

Poliüretan sütun başlıkları ihtişamlı bir görsel sağlamak isteyenlerin başvuracağı tek adrestir. Yapının büyüklüğüne göre ve doğru seçilecek sütun ve sütun başlıkları alt kaideleriyle birlikte mükemmel bir görsel oluşturur. Tarihi yapı restorasyonlarında, bina, düğün salonu, restoran girişlerinde ve birçok yerde kullanabileceğiniz korint, dor ve iyon sütun  başlıkları bünyemizde üretilmektedir ve en iyi şekilde sanatsever ve zevkli mimar, müteahhit ve yapı sahiplerine sunulmaktadır. Kısacası göz kamaştırıcı bir görsel hazırlamak isteyenlerin elden düşüremeyeceği bu sütun ve sütun başlıkları projelerinizdeki yerini alacaktır ve size de zevkle uygulamak ve elde edilen sonucu izlemek düşecektir. Poliüretan sütun ve korint sütun başlıklarımız 20, 30, 40, 60 ve 85 çaplarında hali hazırda üretilmektedir. Aynı zamanda istediğiniz ölçülerde de Poliüretan sütun başlıkları kalıp yapılıp üretimi yapılmaktadır. Yunan mimarisini yansıtan korint ve iyon sütun başlıklarının yanında dor sütun başlıkları da yerini almaktadır. Kartonpiyer sütun başlıkları, sütun başlığı çizimleri ve sütun başlığı resimlerine sitemizdeki görsellerden ulaşabilirsiniz.

Poliüretan Sütun Başlıkları

Ayrıca plaster sütun, sütun başlığı ve alt kaidelerin üretimi de  farklı model ve ölçülerle yapılmaktadır. Mimaride sütun başlıklarını kullanmak mimariyi tamamlayan bir unsurdur. Teknik bilgi ve satış sonrası bilgilendirme desteğimizden de faydalanabilirsiniz. Lütfen güler yüzlü ekibimizle tanışmak için bizimle iletişime geçiniz.

Poliüretan Sütun Fiyatları

Poliüretan düz sütun ve Poliüretan Yivli sütun seçeneklerinde poliüretan sütun fiyatları aynıdır, Poliüretan sütun başlıkları fiyatlarıda ve desenli sütun ayağı modelide yine poliüretan sütunlar ile aynı fiyattır. Köpük sütun çeşitleri arasında en kaliteli görünümü ve sağlamlığı poliüretan köpük sütunlar vermektedir.

Size en uygun poliüretan sütun fiyatları mevcut Bir çok çapta sütun modelinin olduğu poliüretan ürün yelpazemizde istedeğiniz tarzda ve motifte sütun ve sütun başlıkları yoksa sizlere projelere uygun olarak özel poliüretan sütun başlıkları imal etmekteyiz.

Recent Posts

Leave a Comment

0

Start typing and press Enter to search