Poliüretan Ahşap Görünümlü Ürünler

Poliüretan ahşap görünümlü, kiriş ve panel ürünlerimiz farklı ölçülerde beğeninize sunulmaktadır. Yaşam alanınızda iç ve dış mekanınızı daha doğal, rüstik ve ahşap görünümlü olmasını istiyorsanız bu kirişler ve paneller tam size göre. Poliüretan Kiriş Modellerini Zevkinize uygun bir şekilde dizayn ettikten sonra kullanacağınız bu ürünler size istediğiniz görünümü sunacaktır. Modern görünümlü dizaynlarınızda da kullanabileceğiniz bu kiriş ve paneller size en iyi şekilde hitap etmektedir. Daha çok tavan ve balkon dizaynlarında kullanılan bu ürünler bahçe, salon ve mağazalarda da kullanılmaktadır. Poliüretan Kütük Modelleri sizin hayal gücünüzle zengin bir dizayn ve görsel oluşturarak mükemmel bir hal alabilir. Üzerinde balta darbesi ve yontması ile şekillendirilmiş yüzeyi ve güzel dokusuyla gerçek ahşap gibi bir görünüm sunmaktadır. Uygulamanız bittikten sonra bu kiriş ve panellerin gerçek ahşap olmadığını bir tek siz bileceksiniz çünkü bu görünümüyle bu ürünleri herkes gerçek sanacak. Poliüretan Kiriş Fiyatları hakkında bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Poliüretan Ahşap Taklidi Kiriş Örnek uygulama ve tasarımlar

Bu yazımızda sizlere Poliüretan Kiriş Modelleri , Poliüretan Kütük Modelleri Poliüretan Kiriş Fiyatları, Poliüretan Kütük Fiyatları, Poliüretan Tavan Kirişleri , Poliüretan Ahşap Taklidi Ürünler hakkında bilgilendirme amaçlıdır.

Recent Posts
Comments
  • Haci karaoğlu
    Cevapla

    Merhaba gaziantep de toptan satış bayiniz olmak istiyorum. şartları ogrenebilirmiyim. başka ürünleriniz varmı bilgi almak istiyorum. lütfen

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0

Start typing and press Enter to search