Poliüretan Söve Modelleri

Her geçen gün poliüretan söve ürün yelpazemize harika söve kat silmesi, saçak silmesi, parapet silmesi, pencere kenarı söveleri ile zenginleştiriyoruz.

Projelere uygun özel kesitlerde poliüretan söve imalatı yapmaktayız. Yine özel tasarımlarınızı Desenli poliüretan söve imalatı hizmeti’de sizlere sunmaktayız. Dış cephe söve kaplama tasarımlarınız için sitemizde bir çok desenli poliüretan dış cephe süsleme ürünleri mevcuttur..
Poliüretan söve fiyatları hakkında bizden fiyat listesi talep edebilirsiniz. Özel proje çalışmalarınızı ofisimizde uzman ekibimizle değerlendirdikten sonra sizlere en uygun yol haritasını çiziyoruz.

Poliüretan Söve uygulamaları hakkında size yapmış olduğumuz proje çalışmalarımızdan bir kaç örnek tasarım sizlere sunuyoruz. Daha fazla örnek tasarım ve poliüretan söve uygulama resimleri için uygulama tasarım bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

READ MORE


Poliüretan payanda modelleri

P-9916 Poliüretan Payanda modeli oyma ahşap alternatifi payanda modellerimizdendir. Barok mimarisi tarzı motifleriyle etkileyici otantik bir görüüme sahiptir. Poliüretan payanda modellerimiz her türlü dış cephe şartlarına uygundur. 150 180 dansite sertlikte olup ve hafiftir. Dekoratif poliüretan ürünlerimizi sizlere her boyda ve ebatta üretmekteyiz.

P-9961 Poliüretan Payanda modeli ile rokoko, gotik ve barok mimari görünüm tasarımlar oluşturmanız için iyi bir alternatif. Poliüretan payanda modelleri ahşap muadili ürün olduğu için klasik avangard mobilya dekorasyonlarındada sizlere farklı seçenekler sunmaktadır.  her çeşit boya tekniğinin kullanılabileceği bir yüzeye sahiptir. Altın varak uygulamaları özellikle çok iyi uyum sağlamaktadır.

Poliüretan yassı payanda modeli ince tasarımı ve asimerik görünümü ile çok harika bir görünüme sahip payanda modelimiz akustik perde tasarımlarında kullanıma uygundur. Her boy ve ebatta özel üretim poliüretan payanda modeli yapmaktayız.

READ MORE


Poliüretan Süslemeleri Dekoratif Ürünler

[mk_image heading_title=”Poliüretan Süsleme Ürünleri Ölçek Klavuzu” src=”https://poliuretansove.com/wp-content/uploads/2011/01/poliüretan-süsleme-ürünleri-fiyatları.jpg” crop=”true”]

Poliüretan süslemeler yapılarınızı ve bulunduğunuz ortamları daha görkemli ve yaşanılır hale dönüştüren dekorasyonlardır. Ev, bina, dükkan, mağaza, otel, bahçe, restorant, iç ve dış süslemelerinde rahatlıkla kullanacağınız bu poliüretan süslemeler size istediğiniz estetik görünümü sunacaktır. Bu sunumu yaparken poliüretan taç, söve, kartonpiyer, kiriş, aplik, göbek, niş, sütun, sütun başlığı, kilit taşları, rozetler, payanda, kubbe, kat silmeleri, denizlik ve aklınıza gelecek tüm dekorasyon ürünlerini bizden temin edebilirsiniz. Yeni modelleme tekniklerimizden de yararlanabileceğiniz teknik elemanlarımız ve tasarım yapan mimarlarımız size hizmet vermektedir. Poliüretan dekorasyon süslemesi denince akla gelecek tüm imkanları size sağlayacak ekibimiz bünyemizde en iyi şekilde hizmet vermektedir.

READ MORE


Poliüretan nedir Poliüretan hakkında

Dış cephe Poliüretan söve ve süsleme aksesuarları ve Mobilya malzemeleri gibi ürünleri farklı kalıplama teknikleri ile poliüretan malzeme ile imal etmekteyiz. Poliüretan otomobil, sağlık, dekorasyon, yalıtım gibi bir çok alanda kullanılan 21. yüzyılın en iyi buluşlarındandır. Vikipedia sitesini kaynak alarak poliüretan nedir gibi sorulara cevap vermek istedik.

Poliüretan nedir

poliüretan nedirPoliüretan karbamat bağlantıları ile birleştirilen organik üniteler zincirinden oluşan bir polimerdir. Esnek ve esnemeyen köpükler, dayanıklı elastomerler ve yüksek performanslı yapıştırıcılar, sentetik fiberler, contalar, prezervatifler, halıların alt kısmı ve sert plastik yapımında kullanılırlar. Esnek poliüretan köpükler, poliüretan süngerler olarak da bilinirler ve yataklarda, mobilyalarda konfor malzemesi olarak vazgeçilmezdirler. Esnemeyen köpükler ise daha çok ısı ve ses izolasyonunda kullanılırlar. Poliüretan ürünlere çoğu zaman üretanlar da denir. Ancak etil karbamat olarak da bilinen özel üretan maddesi ile karıştırılmamalıdır. Poliüretanlar etil karbamatdan yapılmaz ve onu içermezler. Poliüretanlar ilk kez Alman bilimadamı Otto Bayer tarafından 1937 yılında sentezlenmiş ve diizosiyanatın, diol ile reaksiyonuyla elde edilmiştir. Eğer ortamda su da varsa diizosiyanatın bir kısmı diol ile polimerleşirken küçük bir kısmı da su ile gaz (karbondioksit) çıkışı reaksiyonu vererek gözenekli poliüretan yapıyı (köpük veya sünger yapısı) meydana getirir. Olgunlaşma süresi (24-72 saat) sonunda oldukça sağlam bir polimer yapı elde edilir. Daha sonraları diollerin yerini daha büyük molekül ağırlıklı, polieter veya poliester yapısındaki polioller almıştır. Bu şekilde oluşan poliüretan daha sağlam ve daha esnek bir elastomer oluşturur.

 

 

 

READ MORE


Poliüretan Kartonpiyer Modelleri İmalatı

Farklı motif ve desenlerden oluşan poliüretan kartonpiyer ürün yelpazemize harika damalı, sarmaşık, takozlu, payandalı, lale desenli, farklı çiçek desenli motifler’den oluşan poliüretan kartonpiyer modelleri ile zenginleştiriyoruz.

Projelere uygun özel kesitlerde poliüretan kartonpiyer imalatı yapmaktayız. Yine özel tasarımlarınızı Desenli poliüretan kartonpiyer imalatı hizmeti’de sizlere sunmaktayız.
İç dekorasyon süsleme ürünleri tasarımlarınız için sitemizde bir çok desenli poliüretan kartonpiyer süsleme ürünleri mevcuttur..
Poliüretan kartonpiyer fiyatları hakkında bizden fiyat listesi talep edebilirsiniz.
Özel proje çalışmalarınızı ofisimizde uzman ekibimizle değerlendirdikten sonra sizlere en uygun yol haritasını çiziyoruz.

Poliüretan kartonpiyer uygulamaları hakkında size yapmış olduğumuz proje çalışmalarımızdan bir kaç örnek tasarım sizlere sunuyoruz. Daha fazla örnek tasarım ve poliüretan kartonpiyer uygulama resimleri için uygulama tasarım bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

READ MORE


Poliüretan Çıta & Köşeleri Poliüretan Bordür Modelleri

Poliüretan Çıta & Köşeleri Poliüretan Bordür Modelleri ve dekoratif motifli çıta köşelerinden oluşan ürün yelpazemizde bir çok farklı dönemlere ait motiflerde çıta modelleri var.
Truva ve yunan motiflerinden ağlayan göz, suyolu gibi motiflerin yanı sıra faklı dönemlere ait sarmaşık çiçek desenli modeller, gül ve lale desenli çıtalar. Avangard çalışmalar için pasa çıtaları bördüler gibi geniş bir poliüretan ürün yelpazemiz var.
Projelere uygun özel poliüretan çıta model imalatı yapmaktayız.
poliüretan kartonpiyer imalatı hizmeti’de sizlere sunmaktayız.
İç dekorasyon süsleme ürünleri tasarımlarınız için sitemizde bir çok desenli poliüretan kartonpiyer süsleme ürünleri mevcuttur..
Poliüretan Çıta fiyatları Poliüretan Bordür Fiyatları hakkında bizden fiyat listesi talep edebilirsiniz.
Özel proje çalışmalarınızı ofisimizde uzman ekibimizle değerlendirdikten sonra sizlere en uygun yol haritasını çiziyoruz.

Poliüretan çıta uygulamaları ve Poliüretan Bordür uygulamaları hakkında size yapmış olduğumuz proje çalışmalarımızdan bir kaç örnek tasarım sizlere sunuyoruz.
Daha fazla örnek tasarım ve poliüretan çıta uygulama ve poliüretan bordür uygulama resimleri için uygulama tasarım bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

READ MORE


Poliüretan Ahşap Görünümlü Ürünler

Poliüretan ahşap görünümlü, kiriş ve panel ürünlerimiz farklı ölçülerde beğeninize sunulmaktadır. Yaşam alanınızda iç ve dış mekanınızı daha doğal, rüstik ve ahşap görünümlü olmasını istiyorsanız bu kirişler ve paneller tam size göre. Poliüretan Kiriş Modellerini Zevkinize uygun bir şekilde dizayn ettikten sonra kullanacağınız bu ürünler size istediğiniz görünümü sunacaktır. Modern görünümlü dizaynlarınızda da kullanabileceğiniz bu kiriş ve paneller size en iyi şekilde hitap etmektedir. Daha çok tavan ve balkon dizaynlarında kullanılan bu ürünler bahçe, salon ve mağazalarda da kullanılmaktadır. Poliüretan Kütük Modelleri sizin hayal gücünüzle zengin bir dizayn ve görsel oluşturarak mükemmel bir hal alabilir. Üzerinde balta darbesi ve yontması ile şekillendirilmiş yüzeyi ve güzel dokusuyla gerçek ahşap gibi bir görünüm sunmaktadır. Uygulamanız bittikten sonra bu kiriş ve panellerin gerçek ahşap olmadığını bir tek siz bileceksiniz çünkü bu görünümüyle bu ürünleri herkes gerçek sanacak. Poliüretan Kiriş Fiyatları hakkında bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[mk_gallery title=”Poliüretan Ahşap Taklidi Kiriş Örnek uygulama ve tasarımlar” images=”330,331,332,333,334,335,336,337,338,339,340,341,342,343,344,345,346,347″ image_size=”medium” hover_scenarios=”slow_zoom” item_id=”1441286831-55e84aaf86047″]

Bu yazımızda sizlere Poliüretan Kiriş Modelleri , Poliüretan Kütük Modelleri Poliüretan Kiriş Fiyatları, Poliüretan Kütük Fiyatları, Poliüretan Tavan Kirişleri , Poliüretan Ahşap Taklidi Ürünler hakkında bilgilendirme amaçlıdır.

READ MORE


Poliüretan Sütun Başlıkları

[mk_image heading_title=”Poliüretan Sütun Başlıkları Ölçek Klavuzu” src=”https://poliuretansove.com/wp-content/uploads/2015/09/poliüretan-sütun-başlıkları1.jpg” crop=”false”]

Poliüretan sütun başlıkları ihtişamlı bir görsel sağlamak isteyenlerin başvuracağı tek adrestir. Yapının büyüklüğüne göre ve doğru seçilecek sütun ve sütun başlıkları alt kaideleriyle birlikte mükemmel bir görsel oluşturur. Tarihi yapı restorasyonlarında, bina, düğün salonu, restoran girişlerinde ve birçok yerde kullanabileceğiniz korint, dor ve iyon sütun  başlıkları bünyemizde üretilmektedir ve en iyi şekilde sanatsever ve zevkli mimar, müteahhit ve yapı sahiplerine sunulmaktadır. Kısacası göz kamaştırıcı bir görsel hazırlamak isteyenlerin elden düşüremeyeceği bu sütun ve sütun başlıkları projelerinizdeki yerini alacaktır ve size de zevkle uygulamak ve elde edilen sonucu izlemek düşecektir. Poliüretan sütun ve korint sütun başlıklarımız 20, 30, 40, 60 ve 85 çaplarında hali hazırda üretilmektedir. Aynı zamanda istediğiniz ölçülerde de Poliüretan sütun başlıkları kalıp yapılıp üretimi yapılmaktadır. Yunan mimarisini yansıtan korint ve iyon sütun başlıklarının yanında dor sütun başlıkları da yerini almaktadır. Kartonpiyer sütun başlıkları, sütun başlığı çizimleri ve sütun başlığı resimlerine sitemizdeki görsellerden ulaşabilirsiniz.

Poliüretan Sütun Başlıkları

Ayrıca plaster sütun, sütun başlığı ve alt kaidelerin üretimi de  farklı model ve ölçülerle yapılmaktadır. Mimaride sütun başlıklarını kullanmak mimariyi tamamlayan bir unsurdur. Teknik bilgi ve satış sonrası bilgilendirme desteğimizden de faydalanabilirsiniz. Lütfen güler yüzlü ekibimizle tanışmak için bizimle iletişime geçiniz.

Poliüretan Sütun Fiyatları

Poliüretan düz sütun ve Poliüretan Yivli sütun seçeneklerinde poliüretan sütun fiyatları aynıdır, Poliüretan sütun başlıkları fiyatlarıda ve desenli sütun ayağı modelide yine poliüretan sütunlar ile aynı fiyattır. Köpük sütun çeşitleri arasında en kaliteli görünümü ve sağlamlığı poliüretan köpük sütunlar vermektedir.

Size en uygun poliüretan sütun fiyatları mevcut Bir çok çapta sütun modelinin olduğu poliüretan ürün yelpazemizde istedeğiniz tarzda ve motifte sütun ve sütun başlıkları yoksa sizlere projelere uygun olarak özel poliüretan sütun başlıkları imal etmekteyiz.

READ MORE


Poliüretan Modüler Ürünler

Modüler ürün kategorimizde diğer ürünlerle entegre olan modüler ürünlerimiz yer almaktadır. Modüler ürünlerimizi kullanılarak özgün tasarımlar oluşturabilirsiniz.

[mk_gallery title=”Poliüretan Modüler Ürünler” images=”863,864″]
READ MORE


Poliüretan Kaplama Modelleri

Harika motif ve desenlerden oluşan Dekoratif Poliüretan Kaplama ürün yelpazemize her geçen gün yeni Dekoratif Poliüretan Kaplama modelleri ile zenginleştiriyoruz.

Projelere uygun özel kesitlerde Dekoratif Poliüretan Kaplama imalatı yapmaktayız. Yine özel tasarımlarınızı Desenli Dekoratif Poliüretan Kaplama imalatı hizmeti’de sizlere sunmaktayız.
İç dekorasyon süsleme ürünleri tasarımlarınız için sitemizde bir çok desenli Dekoratif Poliüretan Kaplama süsleme ürünleri mevcuttur..
Dekoratif Poliüretan Kaplama fiyatları hakkında bizden fiyat listesi talep edebilirsiniz.
Özel proje çalışmalarınızı ofisimizde uzman ekibimizle değerlendirdikten sonra sizlere en uygun yol haritasını çiziyoruz.

Dekoratif Poliüretan Kaplama uygulamaları hakkında size yapmış olduğumuz proje çalışmalarımızdan bir kaç örnek tasarım sizlere sunuyoruz. Daha fazla örnek tasarım ve Dekoratif Poliüretan Kaplama uygulama resimleri için uygulama tasarım bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

[mk_gallery title=”Dekoratif Poliüretan Kaplama Modelleri Poliüretan Paneller” images=”760,497,866″ image_size=”medium” orderby=”post__in”]
READ MORE